Üniversitemiz Öğrencilerine Hoş Geldiniz Programı


Üniversitemiz, 2019-2020 akademik yılında yeni kayıt yaptıran öğrencilerine yönelik “Aramıza Hoş Geldiniz Programı” düzenledi.  

Üniversitemiz öğrencilerinin kampüse uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla ATÜ Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmasını, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay yaptı.

Rektör Tümay, en önemli hedeflerinin, yenilikçi, üretken ve uluslararası bir üniversite olmak olduğunu belirtti. Her geçen gün akademik dünyada tanınmışlık ve saygınlıklarının artığını vurguladı. Tümay, üniversitenin yeni kurulması, laboratuvar ve makine teçhizat altyapısının çok modern ve yeni olmasının öğrencilerin daha iyi yetişmesi için önemli olduğunu belirtti. Bölümlerde genç ve başarılı akademik kadrolara sahip olduklarını söyledi.

Programda, Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığı, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, Yabancı Diller Yüksekokulu ile Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi yetkilileri tarafından tanıtım ve bilgilendirme sunuları yapıldı. Programın son bölümünde, Üniversitemiz Müzik Topluluğu tarafından, müzik dinletisi yapıldı. 


© 2017 Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

Scroll To Top